Náš tým

designér a produkťák

Honza Sládek

Navrhuje rozhraní složitých webů, školí responsive web design a dává důraz na rychlost načítání webů. Sedí v porotě soutěže WebTop100, vedl konferenci WebExpo 2014, věnuje se politice.
idea maker

Pavel Fuchs

Znalec uživatelů, jejich emocí a starostí, který už mnoho let propojuje on-line s reálným světem. Díky rozhledu v marketingu, analytice a startupové scéně dobře odhadne, co dává smysl.
backend analytik

Vítek Ježek

Velmi zkušený analytik/programátor, srdcař, rozjížděč užitečných projektů a autor udržitelného bikesharingu Rekola. Jeho neúnavná energie tlačí, motivuje a rozhýbává.
Viceroy

Ondřej Rafaj

Matador a technologický lídr ve vývoji mobilních aplikací, VR a hardwaru ovládaném přes telefon. Žije a pracuje v Londýně.
CTO / Head of eCommerce

Johan Hornof

Dlouholetý profesionál na e-shopy a on-line prodej. Technik s velkým rozhledem, který navíc mluví polsky, švédsky, anglicky, francouzsky, německy, česky a učí se čínštinu.
frontend architekt

Matěj Šimek

Připravuje základy, na kterých stavíme většinu projektů, zavádí moderní technologie a přivádí k životu ty nejsložitější weby. Školí frontend, fotí a jezdí na silničce.
znalec uživatelských zážitků

Alžběta Žídek

Zrzka, co si prošla řadou agentur, 2 roky v Zootu řešila spokojenost zákazníků a pak rok spokojeně cestovala po Evropě. Rozumí uživatelským cestičkám, emocím a náladám, píše texty a vede u nás ty nejhezčí projekty.
frontend lučištník

Vilík Kopecký

Univerzální webař zaměřený na frontend inovace. Naskočí rychle do jakékoli nové i staré technologie, posouvá hranice, zavádí nové postupy a standardy.
lead designer

Václav Rouček

Citlivý webový a aplikační designer a zpěvák alternativní pražské scény. Vším co dělá vyvolává v publiku emoce a připravuje mu vizuální, interakční a hudební zážitky.
designer

Spoony

Mladý talentovaný designer moderních webových a mobilních aplikací s citem pro detail. Fotograf a exotická krev našeho týmu.
freshař

James Omasta

Dlouho s námi tvořil weby, hostoval, testoval, staral se o produkční a beta verze webů. Teď ho nahradili roboti a tak má prostor rozjíždět náš další startup Goodlok. Je zněj tedy mistr zelinář a hrozně si to užívá.
ekonom

Ivan

Ekonom, pečovatel a právní poradce. Uvolňuje ostatním ruce od papírování a řešení peněz.
frontenďák

David Drdek

Kodér, který miluje efekty, doteky, animace a zábavné pohyby na webech. Nejčastěji staví menší řešení na Wordpressu. Jinak sprejuje, ale o tom se nemluví.
programátor

Ondra Plšek

Protřelý programátor a celostní webař, který má za sebou velká a složitá webová řešení, léta programování v zahraničí a business zkušenosti.
iOS developer

Martin Vytrhlík

Martin je děda z Moravy, který programuje aplikace pro iOS. Autor aplikace Bez Andreje. Rád rozlévá slivovici na svatbách a účastní se konferencí, kde mají raut.
backend programátor

Mikuláš Dítě

Zkušený a kategorický programátor, backend a server architekt.
programátor

Honza Tvrdík

Když mluví, většina obecenstva mu nerozumí ani slovo, ale užívá si jeho zapálenou show. Jeden z velkých mozků českého programování.
programátor

Michal Hošna

Zapálený programátor s ryčným hlasem a obrovským rozhledem. Teorii strun vám popíše se stejnou expertýzou jako truhlářské spoje. Studuje FIT a když má zrovna čas, osvětluje největší akce v Čechách.
správce obsahu

Matěj Kabzan

Obsluhuje redakční systémy, plní weby textovým, foto a video obsahem, spravuje databáze, připravuje newslettery a školí obsluhu redakčních systémů.
frontenďák

Filip Chalupa

Precizní mladý frontenďák s backend přesahem. Nad jeho vývojovým a učícím se tempem se pozastavují i nejzkušenější webaři. Student Fakulty informačních technologií na ČVUT.
debugger a programátor

Jan Matošík

Neúnavný tester, hledač problémů a automatizátor procesů. Zpívá, hraje a pomáhá servismanům v našem růžovém bikesharingu Rekola.
programátor

Dan Rahman

Skejťák s velkým fame a hodně fans. Říká, že dřív uměl jezdit a teď už mu to moc nejde. Tím pádem programuje, aby byl co k čemu. A má tah, no limits.
kodérek

Kryštof Mitka

Dvoumetrový náctiletý rodák z Čelákovic. Frontenďák, co jednou bude CEO manGowebu. Ve volném čase vede v Palladiu pallafighty, kóduje, sbírá jahody a užívá si dětství.
Android programátor

Karel Hrdina

Zrzavej kluk, který už přes pět let vyvíjí mobilní aplikace pro Android. Pěstuje bylinky, jezdí stopem, spává v parcíchsklxycvmnkldsynjkůdf to neni pravda.
programátor

David Matějka

Zkušený PHP programátor, aktivní rádce na Nette fóru, udržovač nette pluginů pro PhpStorm, milovník a sběratel piva.
frontenďák

Vojta Staněk

Kluk, student, který začal v 16ti letech připomínkovat a kritizovat kód našich open source nástrojů. Teď má na svědomí třeba web, na kterém se právě nacházíte.
backend programátor

Martin Kučera

Backend programátor, srdcař a zároveň autor projektu Milý Ježíšku, který dodává dárky do dětských domovů.
DJ

Ryan Cole

Detroitský rodák, který zahájil svou designerskou kariéru v Amsterodamu a teď sedává u nás a pomáhá. Jednou nohou v designu, druhou v technice. Učí na Prague College a vede kurz Design thinking.
frontendista

Jirka Vebr

Pečlivý kodér a frontenďák, který s námi pracuje na několika webech. Jinak ovšem žije a studuje v Edinburghu, takže ho u nás moc často nepotkáte.
asistent

Batát

Vodí návštěvy do správných místností, roznáší ovoce a pití a ve volném čase se rád válí v mrtvých rybách. Pomáhá při náboru nových talentů a udržuje pořádek.