Náš tým

designér a produkťák

Honza Sládek

Navrhuje rozhraní složitých webů, školí responsive web design a dává důraz na rychlost načítání webů. Sedí v porotě soutěže WebTop100, vedl konferenci WebExpo 2014, věnuje se politice.
idea maker

Pavel Fuchs

Znalec uživatelů, jejich emocí a starostí, který už mnoho let propojuje on-line s reálným světem. Díky rozhledu v marketingu, analytice a startupové scéně dobře odhadne, co dává smysl.
backend analytik

Vítek Ježek

Velmi zkušený analytik/programátor, srdcař, rozjížděč užitečných projektů a autor udržitelného bikesharingu Rekola. Jeho neúnavná energie tlačí, motivuje a rozhýbává.
Viceroy

Ondřej Rafaj

Matador a technologický lídr ve vývoji mobilních aplikací, VR a hardwaru ovládaném přes telefon. Žije a pracuje v Londýně.
CTO / Head of eCommerce

Johan Hornof

Dlouholetý profesionál na e-shopy a on-line prodej. Technik s velkým rozhledem, který navíc mluví polsky, švédsky, anglicky, francouzsky, německy, česky a učí se čínštinu.
frontend architekt

Matěj Šimek

Připravuje základy, na kterých stavíme většinu projektů, zavádí moderní technologie a přivádí k životu ty nejsložitější weby. Školí frontend, fotí a jezdí na silničce.
znalec uživatelských zážitků

Alžběta Žídek

Zrzka, co si prošla řadou agentur, 2 roky v Zootu řešila spokojenost zákazníků a pak rok spokojeně cestovala po Evropě. Rozumí uživatelským cestičkám, emocím a náladám, píše texty a vede u nás ty nejhezčí projekty.
frontend lučištník

Vilík Kopecký

Univerzální webař zaměřený na frontend inovace. Naskočí rychle do jakékoli nové i staré technologie, posouvá hranice, zavádí nové postupy a standardy.
lead designer

Václav Rouček

Citlivý webový a aplikační designer a zpěvák alternativní pražské scény. Vším co dělá vyvolává v publiku emoce a připravuje mu vizuální, interakční a hudební zážitky.
designer

Spoony

Mladý talentovaný designer moderních webových a mobilních aplikací s citem pro detail. Fotograf a exotická krev našeho týmu.
freshař

James Omasta

Dlouho s námi tvořil weby, hostoval, testoval, staral se o produkční a beta verze webů. Teď ho nahradili roboti a tak má prostor rozjíždět náš další startup Goodlok. Je zněj tedy mistr zelinář a hrozně si to užívá.
ekonom

Ivan

Ekonom, pečovatel a právní poradce. Uvolňuje ostatním ruce od papírování a řešení peněz.
frontenďák

David Drdek

Kodér, který miluje efekty, doteky, animace a zábavné pohyby na webech. Nejčastěji staví menší řešení na Wordpressu. Jinak sprejuje, ale o tom se nemluví.
programátor

Ondra Plšek

Protřelý programátor a celostní webař, který má za sebou velká a složitá webová řešení, léta programování v zahraničí a business zkušenosti.
iOS developer

Martin Vytrhlík

Martin je děda z Moravy, který programuje aplikace pro iOS. Autor aplikace Bez Andreje. Rád rozlévá slivovici na svatbách a účastní se konferencí, kde mají raut.
backend programátor

Mikuláš Dítě

Zkušený a kategorický programátor, backend a server architekt.
programátor

Honza Tvrdík

Když mluví, většina obecenstva mu nerozumí ani slovo, ale užívá si jeho zapálenou show. Jeden z velkých mozků českého programování.
programátor

Michal Hošna

Zapálený programátor s ryčným hlasem a obrovským rozhledem. Teorii strun vám popíše se stejnou expertýzou jako truhlářské spoje. Studuje FIT a když má zrovna čas, osvětluje největší akce v Čechách.
správce obsahu

Matěj Kabzan

Obsluhuje redakční systémy, plní weby textovým, foto a video obsahem, spravuje databáze, připravuje newslettery a školí obsluhu redakčních systémů.
frontenďák

Filip Chalupa

Precizní mladý frontenďák s backend přesahem. Nad jeho vývojovým a učícím se tempem se pozastavují i nejzkušenější webaři. Student Fakulty informačních technologií na ČVUT.
debugger a programátor

Jan Matošík

Neúnavný tester, hledač problémů a automatizátor procesů. Zpívá, hraje a pomáhá servismanům v našem růžovém bikesharingu Rekola.
programátor

Dan Rahman

Skejťák s velkým fame a hodně fans. Říká, že dřív uměl jezdit a teď už mu to moc nejde. Tím pádem programuje, aby byl co k čemu. A má tah, no limits.
kodérek

Kryštof Mitka

Dvoumetrový náctiletý rodák z Čelákovic. Frontenďák, co jednou bude CEO manGowebu. Ve volném čase vede v Palladiu pallafighty, kóduje, sbírá jahody a užívá si dětství.
Android programátor

Karel Hrdina

Zrzavej kluk, který už přes pět let vyvíjí mobilní aplikace pro Android. Pěstuje bylinky, jezdí stopem, spává v parcíchsklxycvmnkldsynjkůdf to neni pravda.
programátor

David Matějka

Zkušený PHP programátor, aktivní rádce na Nette fóru, udržovač nette pluginů pro PhpStorm, milovník a sběratel piva.
kodér

Dominik Bláha

Frontend developer, udržovač pořádku v hotových projektech. Skaut z Úžic, takže pečlivý, skromný, poctivý a hudebně založený. Jako my všichni.
ilustrátorka

Klára

Miluje japonskou kulturu a severskou přírodu. Její ilustrace zdobí weby, hotely, bistra a kancly po celém světě. Poslední měsíce si u nás hraje taky s motion videem.
frontenďák

Vojta Staněk

Kluk, student, který začal v 16ti letech připomínkovat a kritizovat kód našich open source nástrojů. Teď má na svědomí třeba web, na kterém se právě nacházíte.
programátor

Zdeněk Brabec

Má doma postel, kterou ovládá na dálku přes mobil. Hraje si s hardwarem, programuje v Node.js a má za sebou studium Otevřené Informatiky na FEL.
Android developer

Vašek Šraier

Velmi nadaný dvoumetrový vývojář mobilních aplikací pro Android a student. I když je náctiletý, neobvykle dobře přemýšlí nad UXkem, uživatelským zážitkem a backendem, jako by aplikace vyvíjel deset let.
backend programátor

Martin Kučera

Backend programátor, srdcař a zároveň autor projektu Milý Ježíšku, který dodává dárky do dětských domovů.
DJ

Ryan Cole

Detroitský rodák, který zahájil svou designerskou kariéru v Amsterodamu a teď sedává u nás a pomáhá. Jednou nohou v designu, druhou v technice. Učí na Prague College a vede kurz Design thinking.
frontendista

Jirka Vebr

Pečlivý kodér a frontenďák, který s námi pracuje na několika webech. Jinak ovšem žije a studuje v Edinburghu, takže ho u nás moc často nepotkáte.
asistent

Batát

Vodí návštěvy do správných místností, roznáší ovoce a pití a ve volném čase se rád válí v mrtvých rybách. Pomáhá při náboru nových talentů a udržuje pořádek.