Case study ODIVI.cz

Web a e-shop módní návrhářky

Design Web UX

I na zdánlivě normálním e-shopu se dá vymýšlet spoustu drobností. Odivi je především vizuálně dokonale čistá. Zároveň má jako každý umělec dost přesnou představu o výsledném pocitu. O tom jak poskládat vedle sebe fotky a texty, tak aby to bylo hezké, stylové. Obvykle se to úplně míjí s představami a možnostmi webdesignéra. Ten má před sebou těžko definovatelnou šířku plátna, oproti plakátu poměrně jasně omezené možnosti a zvyklosti.

Plátno na vyřádění v react.js

Protože jde o velmi jednoduchý e-shop bez různého počítání dopravného podle regionu, měny, váhy celkové objednávky, promo kódů a jiných složitějších konstrukcí, postavili jsme ho na Wordpressu. Do toho jsme holkám udělali frontendové plátno, na kterých můžou představovat kolekce, sázet fotky, texty a další webové prvky jak se jim zlíbí. Ošetřili jsme pak různé mezní situace, které by na webu a v mobilních zobrazeních nebyly moc dobré.

Ukázky webu

MANGOWEB A E-SHOPY

Děláme je. Hodně jednoduché na různě ale stabilně dodělávaném Wordpressu, složitější na frameworku Sylius. Vždycky se ale snažíme dělat předtím výzkum a uživatelské testování. Pro ukázku: Odivi, Brunio, Christian Barret, Life is Porno, Nordblanc, KV elektro.