Case study ODIVI.cz

Web a e-shop módní návrhářky

Design Web UX

I na zdánlivě normálním e-shopu se dá vymýšlet spoustu drobností. Odivi je především vizuálně dokonale čistá. Zároveň má jako každý umělec dost přesnou představu o výsledném pocitu. O tom jak poskládat vedle sebe fotky a texty, tak aby to bylo hezké, stylové. Obvykle se to úplně míjí s představami a možnostmi webdesignéra. Ten má před sebou těžko definovatelnou šířku plátna, oproti plakátu poměrně jasně omezené možnosti a zvyklosti.

Plátno na vyřádění v react.js

Protože jde o velmi jednoduchý e-shop bez různého počítání dopravného podle regionu, měny, váhy celkové objednávky, promo kódů a jiných složitějších konstrukcí, postavili jsme ho na Wordpressu. Do toho jsme holkám udělali frontendové plátno, na kterých můžou představovat kolekce, sázet fotky, texty a další webové prvky jak se jim zlíbí. Ošetřili jsme pak různé mezní situace, které by na webu a v mobilních zobrazeních nebyly moc dobré.

Ukázky webu

MANGOWEB A E-SHOPY

Děláme je. Hodně jednoduché na různě ale stabilně dodělávaném Wordpressu, složitější na Magentu 2, nejsložitější na zelené louce (ale ty už snad dnes nejsou tolik potřeba). Vždycky se ale snažíme dělat předtím výzkum a uživatelské testování. Ostatním doporučujeme různé hotové platformy. Pro ukázku: Odivi, Brunio, Christian Barret, Life is porno, Happy sport, KV elektro.