Case study Goodlok.cz

Naše freshe, naše zdraví

Naše Baby Design Web Messenger bot

Vzniklo to tak nějak samo. Hodně nás zaujaly Messenger roboti od Facebooku a tak jsme si jednoho udělali a začali ho používat na interní manGowebí objednávání freshů. Jenže se to hodně rychle rozkřiklo a je z toho další startup se vším všudy.

V Českém ráji sbíráme a pěstujeme sezónní ovoce, zbytek vozí náklaďáky z pečlivě vybíraných destinací. Vybavujeme provozovnu odšťavňovačema, mixérama, lednicema, učíme se správně skladovat ovoce, nakupujeme sklo, učíme se logistiku, dovoz po Praze se všema jeho úskalíma a vymýšlíme recepty. Každý týden nový, aby to nebyla nuda. Tak jestli chcete, napište Facebook stránce Goodlok nějakou zprávu a můžete mít každé pondělí fresh na stole. Good lok!

DESIGN

Typografie vychází z loga manGowebu. Grafické prvky jsou naskenované ze starých přírodovědeckých knih. Obsah sklenic je z velké části sezónní, ctí se poctivá příprava a nepřidává se žádná voda, barvivo, sladidla, atd. Takže i v grafice se používá tradiční ruční kresba a míchá se s moderním přístupem v překrývání objektů.

MANGOWEB A MESSENGER BOTI

Operačním systémem člověka je řeč, ne klikání na tlačítka a vyplňování formulářů. Proto se o různé boty, kteří si s vámi můžou povídat snaží lidstvo už od 60. let. Až poslední dobou se s nimi roztrhl pytel a řeší je všichni velcí technologičtí hráči. Siri od Apple, boti ve Skypu od Microsoftu, Alexa od Amazonu nebo třeba vtipná Anna od Ikei. Myslíte, že by se vám nějaký bot do Messengeru hodil? Dejte vědět, umíme to, jsme v tom teď denně. Trochu více informací jsme zpracovali na stránce mangobots.com.